Blog o uzdrawianiu...
Blog > Komentarze do wpisu

Uzdrawianie i oczyszczanie duszy, ciała.

UzdrawianieOczyszczanie duszy i ciała - tak najtrafniej można podsumować sposób i zakres, w jaki pomagam. Inspirację czerpię z wielu źródeł, systemów myślowych oraz metod leczenia, nie tylko z tych postrzeganych za niekonwencjonalne.

W swojej działalności łączę zdolności parapsychiczne z rzetelną wiedzą psychologiczną. Ofiaruję energię miłości i zdrowia, pracując z pacjentem w gabinecie lub uzdrawiając na odległość. Udzielam porady między innymi poprzez regresywną terapię, uwalniającą od ciężaru przeszłości, terapię słowem i dźwiękiem. Wszystkie te sposoby mają na celu pomóc w dokladniejszym wykorzystaniu gigantycznych możliwości ludzkiego umysłu.

Oczyszczam i uzdrawiam ciało dźwiękiem, energią i słowem poprzez wprowadzanie harmonii w czakrach, narządach i biopolu. Uzdrowienie duszy i ciała następuje wraz z oswobodzeniem blokad energetycznych, porzuceniem negatywnych emocji, podniesieniem wibracji. Uzdrawiając ciała fizyczne, psychiczne, mentalne i eteryczne,uporządkowuję chorą strukturę atomową, przemieniając ją na zdrową.

Gdy wymagana jest pomoc w rozwikłaniu nurtującego problemu zdrowotnego lub osobistego, osobisty kontakt to najlepsza forma przekazania energii. Uzdrawiam duszę pracując z pacjentem uzdrawianym w gabinecie, korzystam z szerokiej gamy metod, zarówno z dziedzin powszechnych, jak i niezwkłych. Łączę akademicką wiedzę psychologiczną ze zdolnościami parapsychicznymi.

Swoją subtelną energią zmieniam sposób, w jaki pacjent obserwuje samego siebie i świat na zewnątrz. Dzięki temu następują istotne zmiany w jego życiu osobistym, uczuciowym i pracy. Uzdrawianie ciała i duszy poprzez czyszczanie starych przekonań, archetypów, wierzeń i kody, pochodzących z pola morfogenetycznego rodu, pozwala otworzyć się na obfitość w sferze materialnej.

Uzdrawiam ciało i duszę osoby z negatywnych energii, uroków, negatywnych kodów, dotyczących pieniędzy, pracy czy emocji. Wyciszam układ nerwowy poprzez oczyszczenie z lęków, demonicznych myśli, połączeń astralnych i energetycznych. Odrzucam negatywne programy i myślokształty nieprzychylnych osób oraz własne, osadzone w jaźni pacjenta. Przenoszę byty negatywne i pozytywne danej osoby, znajdujące się w jej umyśle, na wyższy poziom świadomości.

Działając poprzez kosmicznych szamanów, uspokajam wibrację całego układu endokrynologicznego, limfatycznego, odpornościowego, wspomagam układ krążenia, układ kostny i mięśniowy. Przekazuję ogromną energię, który niszczy szkodliwe dla zdrowia wirusy, bakterie, grzyby a także stany zapalne. Potężna energia ze źródła Najwyższej Mocy uzdrawiającej z wszechświata do trzeciego oka, do przysadki mózgowej i szyszynki, uruchamia te narządy do samoleczenia w czasie snu. W ten oto sposób podnoszę witalność obłożnie chorych, nieprzytomnych lub takich, którym okoliczności nie pozwalają na skorzystanie z proponowanej metody uzdrawiania w gabinecie.

Psychika oraz ciało fizyczne każdego człowieka tworzy całość, działając wzajemnie na siebie. Abyśmy mogli w pełni upajać się zdrowiem, a co za tym idzie pełnią życia, nasze ciało i dusza muszą być w pełni zharmonizowane. Znakomita większość chorób naszego ciała jest rezultatem tego co się dzieje w naszym umyśle. Nałogi, depresje, nerwice, brak poczucia włanej wartości, prędzej czy później przejawią się jako schorzenie w naszym ciele.

W sytuacji, gdy osobisty kontakt z pacjentem okazuje się utrudniony lub zgoła niewykonalny, choćby z powodu jego miejsca zamieszkania lub stanu zdrowia, nadal może on skorzystać z pomocy, której chętnie udzielę. Uzdrawianie szeroką gamą metod efektywnie działa również na odległość. W podobny sposób wykonalna jest również zdalna diagnoza radiestezyjna.

Więcej informacji: http://www.leilana.pl/

środa, 22 grudnia 2010, uzdrawianie

Polecane wpisy

Komentarze
2012/07/04 00:09:23
ale ekstra!
-
2012/07/04 00:11:21
To naprawde ciekawy blog o uzdrawianiu.
Mam nadzieje, ze bedzie wiecej o czyms takim jak bioenergoterapia.